Tajemství naší zmrzliny

Každý národ má své specifické chutě a naše české jazýčky jsou obzvláště mlsné. Zmrzlina již dávno není jen osvěžení, avšak musí rovněž poskytnout skvělý chuťový zážitek.

Co se skrývá za tím, že máte zmrzliny PRIMA tak rádi?

Tak především: rozumíme chuti českých spotřebitelů a vycházíme jí vstříc. Neustále zkoumáme, co máte rádi, a děláme zmrzliny podle toho. My Češi jsme věrní především zmrzlinám z klasických surovin. Nejžádanějšími příchutěmi zmrzliny zůstávají vanilková, čokoládová a oříšková a jahodová.

A jsou to právě tradiční kvalitní suroviny, které jsou dalším stavebním kamenem kvalitní zmrzliny. Tvaroh, smetana, jogurt, různé druhy čerstvého ovoce – musí být prvotřídní. Dbáme na to, aby naše zmrzliny obsahovaly to nejlepší.

Metodě, kterou při výrobě používáme, se říká litá. Její výhodou je mimo jiné i to, že do zmrzliny se dostane více lahodného ovoce, smetany, jogurtu a dalších surovin. Chuť našich mražených výrobků je tak mnohem plnější než u ostatních zmrzlin.

A když se k tomu ještě přidá láska, se kterou zmrzliny vyrábíme, je velká šance, že naše zmrzliny zasáhnou nejen vaše chuťové pohárky, ale i srdce. Že si je prostě musíte zamilovat.

Zmrzliny PRIMA již přes 20 let přináší širokou nabídku produktů, které milují děti i dospělí. Vyrábíme zmrzliny do ruky pro osvěžení v horkém letním dnu; na doma abyste si mohli pochutnat na zmrzlině, kdy právě budete chtít a třeba i s celou rodinou; a samozřejmě i pro gastro segment, abyste svoji oblíbenou chuť nalezli i v cukrárnách, restauracích a jiných zařízeních. Vyrábíme zmrzliny pro každého, dospělé i děti, muže i ženy.

Přestože v naší nabídce naleznete mnoho stálic – Mrože, Pegas, Ruskou zmrzlinu, Jupíka – které máte rádi již mnoho let, každoročně rozšiřujeme své portfolio a snažíme se Vás překvapit ještě chutnějšími novinkami.

Víte, jak vznikl
Mrož?

Přečtete si rozhovor s „mroží mámou“
MVDr. Dalenou Martiníkovou

Jak poznat
kvalitní zmrzlinu?

Přečtete si rozhovor s manažerem
Prima zmrzliny Lukášem Dědkem

Co je to vlastně
litá zmrzlina?

Přečtěte si článek

Kopečkovou, nebo
točenou zmrzlinu?

Přečtěte si jak vybírat a na co si dát pozor

Která šmoulí zmrzlina je nejlepší? Modrá je dobrá, ale nenechte se oklamat. Rozdíly v kvalitě jsou velké.

?php echo get_template_directory_uri(); ?